26/3
Slyšeli jste už o Boomwhackers? Naladěné perkusní nástroje pro nový rozměr vaší kreativity

Slyšeli jste už o Boomwhackers? Naladěné perkusní nástroje pro nový rozměr vaší kreativity

26. března 2015 v 17.45 , Ostatní

O tom, že i to zlé, může být k něčemu dobré, nás přesvědčil i příběh vynálezce Craiga Ramsella, který se při rekonvalescenci mezi protinádorovými ozařováními, rozhodl zvelebit si svůj dům, a při řezání kartonových trubek přišel na to, že jejich konkrétní délky vydávají specifické tóny. Sice s něčím podobným přišel už před mnoha staletími Pythagoras, resp. pravděpodobně spíše jeho následovníci, nicméně ani tito význační Řekové nezačali tento postup používat v novém unikátním plastovém perkusním nástroji nazvaném Boomwhackers. Nápadité a barevné plastové trubky, které se ve Spojených Státech prodávají už roku 1998, jsou konečně k dispozici i na českém trhu a v sekci bicích nástrojů obchodu kytary.cz si můžete vybrat sady v celkovém rozsahu až 3 a půl oktávy.

Boomwhackers jsou díky odolné konstrukci a nízké pořizovací ceně vhodné pro každého zájemce o hudbu, ať už z řad těch nejmladších až po ty zasloužilejší. Stačí si zvolit Vámi preferovaný set nebo sety dle stupnice a už se můžete pustit do hraní. S Boomwhackers stačí bez nějaké zvláštní síly udeřit o podlahu, židli nebo třeba i o nohu a ony sami už vydají perkusní zvuk spolu s daným tónem. S Boomwhakers si samozřejmě dostatečně vyhrajete i sami, ale ta pravá zábava přichází až v kolektivu, kdy můžete dát dohromady výborně znějící ansámbl s minimem námahy.

Boomwhackers nejsou ovšem určené pouze pro hudebníky, ale určitě po nich s radostí sáhnout i arteterapeuti, táboroví vedoucí i pořadatelé nejrůznějších teambuildingů. Ostatně jen si představte, co může být lepší na koordinaci v rámci týmu, než každému jeho členu dát do ruky jeden boomwhacker, zadat celému týmu danou skladbu a pak je nechat se koordinovat mezi sebou? Takováto zábavná, ale přitom praktická a hudebně estetická cvičení určitě oživí nejen Vaši práci, ale i třeba rodinou oslavu nebo jakoukoliv společenskou akci s přáteli.

V poslední době zároveň vzrůstá obliba používání Boomwhackers na všemožných hudebních festivalech a dalších outdoroových eventech, proto si k Vaší sadě, můžete pořídit i praktické transportní obaly, díky kterým udržíte Vaše Boomwhackers v perfektní kondici, ať už jste kdekoliv. Fajnšmekři si samozřejmě mohou navíc pořídit i praktické paličky, dík kterým se z Boomwhackers stane neobvyklý xylofon, anebo tzv. oktavátor, což je násada, která snižuje výšku tónu nástroje o jednu oktávu. Díky tomu máte k dispozici celkový rozsah Boomwhackers na tři a půl oktávy.

Slyšeli jste už o Boomwhackers? Naladěné perkusní nástroje pro nový rozměr vaší kreativity (http://www.blackstyle.cz)

Ať už pracujete s dětmi, žáky nebo s dospělými, ať už jezdíte na festivaly, na chaty, k vodě či se jen tak pobavit, ať řešíte nějaké originální vybavení do kanceláře nebo zábavnou hračku pro děti určitě sáhněte po Boomwhackers. Na eshopu kytary.cz vás základní set Boomwhackers vyjde na příjemných 580 Kč a v tu chvíli se již můžete pustit ať sami nebo ve skupině k přehrávání Vašich oblíbených písní. Uvidíte, že je to větší zábava, než se na první pohled zdá.


Přemýšlíte jak myslet jako vítězové? A posunout své výsledky dál? Pak je to právě NLP (neurolingvistické programování), co vám pomůže rychle a účinně eliminovat vše, co vám neslouží, jako jsou různá limitující přesvědčení, zlozvyky, strachy, nebo dokonce fobie! V tom je NLP totiž skvělé.

Baví nás oblečení pro rockery, metalisty, punkery i emo fans.