7/3
Iron Fist boty to nejsou jen lodičky

Iron Fist boty to nejsou jen lodičky

7. března 2013 v 00.00, Obuv

Určitě jste se již setkali s obuví od značky Iron Fist, upřímně řečeno, pravděpodobně se na ulicích ani nedají přehlédnout, takže pokud vás upoutali jejich lodičky nebo balerínky, v dnešním článku si ukážeme, že jejich nabídce je toho mnohem víc. Pomůže nám s tím obchod Metalshop.cz.

Kromě toho, že se lidé od Iron Fist soustředí na boty, vydávají také vlastní kolekci dámského oblečení, v čemž si nevedou o nic hůře než v oblasti našich nohou, nicméně se pojďme vrátit právě do botníků. Blíží se jaro a tak bude potřeba určitý refresh, zimní obuv zahodit do skříně a vyrazit do světa s novými kousky, přičemž firma Iron Fist nabízí hned několik řešení, mezi které patří nápadité baleríny, tenisky, high heels či válenky s nejrůznějšími potisky a tvary. Pakliže máte rádi pohledy směrem k vašim nohám, Iron Fist nikdy nezklame.

Velké množství obuvi značky Iron First nakoupíte v obchodě Metalshop.cz . Stačí si jen vybrat, což ovšem nebude až tak jednoduchý úkol.

Iron Fist boty to nejsou jen lodičky (http://www.blackstyle.cz)Iron Fist boty to nejsou jen lodičky (http://www.blackstyle.cz)Iron Fist boty to nejsou jen lodičky (http://www.blackstyle.cz)Iron Fist boty to nejsou jen lodičky (http://www.blackstyle.cz)Iron Fist boty to nejsou jen lodičky (http://www.blackstyle.cz)Iron Fist boty to nejsou jen lodičky (http://www.blackstyle.cz)

zdroj: metalshop.cz

Baví nás oblečení pro rockery, metalisty, punkery i emo fans.