16/2
Metalshopy aneb kam zajít pro kvalitní metal módu

Metalshopy aneb kam zajít pro kvalitní metal módu

16. února 2012 v 14.00, Metal, Obchody

V dnešním článku se budeme zabývat otázkou kvalitního metal oblečení, respektive kam pro stylové kousky zajít. Proto jsme si vzali na mušku progresivní metalshopy na českém trhu.

Jestliže sháníte kvalitní značkovou módu, určitě byste neměli vynechat online obchod Metalshop.cz se sídlem v Bystřici. Metalshop funguje na českém trhu už 12 let a za tu dobu pro nás připravil vagóny metal oblečení od významných světových značek. V současné době nabízí na svém e-shopu přes 15 000 položek, což je obdivuhodné číslo. Jejich účast můžete pozorovat také na zásadních hudebních koncertech a festivalech. Metalový ráj pro opravdové fajnšmekry.

Metalshopy aneb kam zajít pro kvalitní metal módu (http://www.blackstyle.cz)

Další možností je streetwear odnož Coreshop.cz, který sice nabízí spíše oblečení ze světa skate módy, ale fandové metal oblečení zde určitě naleznou zalíbení v mnoha kouscích. Stačí e-shop pořádně prozkoumat, zarytí fandové metalu určitě nezapláčou nad výdělkem.

Hurá na nákupy, jaro je tu co nevidět. Nenech se překvapit teplým počasím a připrav botník a šatník už nyní.

Metalshopy aneb kam zajít pro kvalitní metal módu (http://www.blackstyle.cz)Metalshopy aneb kam zajít pro kvalitní metal módu (http://www.blackstyle.cz)

zdroj: metalshop.cz, coreshop.cz

Baví nás oblečení pro rockery, metalisty, punkery i emo fans.