16/10
Punkové účesy – nejen kohout

Punkové účesy – nejen kohout

16. října 2011 v 13.00, Punk

Nejsou pochyby, že mezi hlavní znaky punkáčů patři i neobvyklé úpravy vlasů, takže jsme si pro vás v dnešním článku připravili pár rad a tipů, jak šokovat své okolí bizarním účesem, který vás v okamžiku zařadí mezi skalní příznivce punku. Účesy inspirované punkem vyjadřují rebelii a vyhraněnost vůči konzumní většině. Vaše vlasy to vyjádří za vás s určitou drzostí, kterou nedokáže nahradit žádný doplněk ani kousek z vašeho šatníku. Vytvoř takový punk účes, až okolí spadne huba na chodník.

Punkové účesy nejsou pouze otázkou vysokého kohoutu, buďme kreativní. Jak na ten správný punk střih bude zajímat především dámy, protože jejich vlasy poskytují mnohem více možností. Ať už si vyberete číro, kohouta či jakýkoliv odlišný punkový účes, jistě se nenechte unést většinou a pohrajte si s vlasy, jak jen to půjde.

Nebudeme si tu vypisovat návod na každý punk účes, myslím, že každý z nás nemá problém na hlavě něco podobného vytvořit. Pro nás je ovšem důležité, jak s punk účesy vůbec začít. Účes je pokaždé obraz osobnosti, takže nehledejte návod, stoupněte si před zrcadlo a začněte tvořit.

Nejen tvar, ale také barva je velmi důležitá. Proto jakmile začínáte s punkovými účesy a přeci jen máte ještě trochu obavy, začněte postupně. Změna barvy je nejspíše ten nejlepší možný začátek. Křiklavé odstíny k punku patří, ovšem doporučujeme začít s něčím střídmějším. Zkušenosti vám dodají odvahu. Pomocníci k ruce vám budou určitě gel a hřeben, i když hřeben není vždy nezbytností.

Šokovat, pohoršit, urazit, ochromit. To vše lze pomocí punk účesu dosáhnout a ve většině případů se nám to daří. Vlasy inspirované punkem rozhodně jen tak nezmizí z ulic, alespoň tomu nasvědčuje aktuální situace ve světě. Konzumní většina si všimne i tvého účesu.

Tak jaký bude tvůj nový punkový účes?

Punkové účesy – nejen kohout (http://www.blackstyle.cz)

photo by: Thinkstock

Baví nás oblečení pro rockery, metalisty, punkery i emo fans.