26/6
Ska oblečení / Šachovnice v akci

Ska oblečení / Šachovnice v akci

26. června 2011 v 13.00, Doplňky, Oblečení, Ostatní

Příznivců hudebního stylu SKA není málo, proto je v ulicích potkáváme často oděné v černé barvě v kombinaci se zajímavými motivy.

Jestliže i ty tíhneš ke SKA oblečení, měl by ses porozhlédnout a vylepšit svůj šatník stylovými oděvy, přičemž bys neměl zapomenout na kvalitní obuv. Mezi nejznámější značky SKA stylu patří šachovnice, která je nejčastěji na tričkách či mikinách, ale výjimkou nejsou ani boty s tímto motivem.

SKA fanoušek nesmí zapomenout ani na dobře padnoucí kšandy, které už jen podtrhují kompletní postoj a okolí dávají jasně najevo tvůj názor.

Hledáš inspiraci v SKA módě? Blackstyle.cz ti poskytuje rady, v jakých shopech nakoupit kvalitní a promyšlené oblečení a doplňky. Stay tunned!

Ska oblečení / Šachovnice v akci (http://www.blackstyle.cz)Ska oblečení / Šachovnice v akci (http://www.blackstyle.cz)Ska oblečení / Šachovnice v akci (http://www.blackstyle.cz)Ska oblečení / Šachovnice v akci (http://www.blackstyle.cz)Ska oblečení / Šachovnice v akci (http://www.blackstyle.cz)Ska oblečení / Šachovnice v akci (http://www.blackstyle.cz)

zdroj: coreshop.cz

Baví nás oblečení pro rockery, metalisty, punkery i emo fans.