12/6
Oblečení Rockabilly / Back to 50´s

Oblečení Rockabilly / Back to 50´s

12. června 2011 v 23.45, Ostatní

Tentokrát jsme si dali za úkol vám přiblížit základní znaky oblečení Rockabilly, přičemž vám i víceméně poradit s nákupem kvalitních kousků, které by obohatily váš šatník.

Dress styl se nedrží přesných pravidel, avšak je tu několik prvků, které jsou pro Rockabilly oblečení typické. Od 50. let 20. století se Rockabilly móda příliš nezměnila, mezi základ patří dlouhé šaty s různými vzory nebo okázalé boty, které spíše připomínají polobotky. I když v dnešní době k tomuto stylu spíše řadíme tenisky.

Třešničkou na dortu je nápadný účes s patřičným množstvím pomády. Ostatně inspiraci můžete hledat v obchodě Metalshop.cz, který vám nabízí velké množství Rockabilly triček, mikin, šatů a bot.

Oblečení Rockabilly / Back to 50´s (http://www.blackstyle.cz) Oblečení Rockabilly / Back to 50´s (http://www.blackstyle.cz)Oblečení Rockabilly / Back to 50´s (http://www.blackstyle.cz)Oblečení Rockabilly / Back to 50´s (http://www.blackstyle.cz)Oblečení Rockabilly / Back to 50´s (http://www.blackstyle.cz)Oblečení Rockabilly / Back to 50´s (http://www.blackstyle.cz)Oblečení Rockabilly / Back to 50´s (http://www.blackstyle.cz)

zdroj: metalshop.cz

Baví nás oblečení pro rockery, metalisty, punkery i emo fans.