8/6
Punk móda / Jak ji vidíme dnes

Punk móda / Jak ji vidíme dnes

8. června 2011 v 23.00, Doplňky, Oblečení, Obuv, Punk

V dnešním článku si tak trochu připomeneme, co patří k punk módě, případně jak se vyvíjela a v jaké podobě ji známe dnes.

Jak všichni víme, jedním z prvotních účelů punku bylo šokovat, o co se staralo především oblečení, ale také účes a doplňky. Žádnou výjimkou tak nebyly roztrhané kalhoty, silné slogany a těžké kožené boty.

Punk se v tomto ohledu vyvíjí pozvolna, ale určité změny jsme jistě zaregistrovali. Dnešní punk móda už v mnoha případech tolik neprovokuje, často se setkáváme s teniskami a s jednoduchým trikem s motivy punk skupin. Závěrem je potřeba dodat, že záleží na jedinci, jelikož stále existují příznivci punku, kteří na základní prvky punk módy nedají dopustit.

Každopádně výběr punk oblečení je obrovský a fantazii se meze nekladou. Svůj nový punk šatník můžete vybírat například v obchodě Metalshop.cz

Punk móda / Jak ji vidíme dnes (http://www.blackstyle.cz)Punk móda / Jak ji vidíme dnes (http://www.blackstyle.cz)Punk móda / Jak ji vidíme dnes (http://www.blackstyle.cz)Punk móda / Jak ji vidíme dnes (http://www.blackstyle.cz)Punk móda / Jak ji vidíme dnes (http://www.blackstyle.cz)

Baví nás oblečení pro rockery, metalisty, punkery i emo fans.