1/6
Kanady – obuv nejen do hor

Kanady – obuv nejen do hor

1. června 2011 v 20.00, Gothic, Metal, Obuv, Punk

Když vyslovíme heslo kanady, většina si představí těžké černé boty, ovšem my se nyní pokusíme vás přesvědčit, že tato obuv může mít více podob.

Jedním z největších obchodů, který se zabývá prodejem BW kanad, je bezpochyby i Metalshop.cz. Na výběr máme z obrovské škály modelů, ať už patří mezi vaše favority vzor 60,vzor 90 nebo vzor 2000. Barevnost je u kanad také velmi důležitá, ale proč obouvat stále černé? Co takhle s jungle motivy nebo vojenské? Výstřední jedinci pak dále zvolí výrazně barevné provedení.

Kompletní nabídku kožených kanad v obchodě Metalshop.cz naleznete zde. Výběr nebude lehká záležitost, už proto, že v nabídce je aktuálně přes třistapadesát kousků od světových značek.

Kanady – obuv nejen do hor (http://www.blackstyle.cz)Kanady – obuv nejen do hor (http://www.blackstyle.cz)Kanady – obuv nejen do hor (http://www.blackstyle.cz)Kanady – obuv nejen do hor (http://www.blackstyle.cz)Kanady – obuv nejen do hor (http://www.blackstyle.cz)Kanady – obuv nejen do hor (http://www.blackstyle.cz)

zdroj: metalshop.cz

Baví nás oblečení pro rockery, metalisty, punkery i emo fans.