24/3
Boty na vysokém podpatku

Boty na vysokém podpatku

24. března 2011 v 23.00, Obuv

Už dnes jsem litoval, že jsem venku nepotkal žádnou sukni, která by si to namířila napříč ulicí. Jaro už není za dveřmi, konečně se venku začlo dělat hezky, tím pádem nastává doba přechodu na vyletněný šatník.

K sukni dokonale ladí obuv s vysokým podpatkem, na tom se snad shodneme všichni, ale kde nakoupit kvalitní a zároveň stylové boty na podpatku? Obchod Metalshop.cz disponuje velkou nabídkou světových punk, gothic a metal značek zabývajících se návrhem precizních bot. Mezi nejznámější patří určitě labely Iron Fist, Demonia a New Rock.

Boty na vysokém podpatku vybírej na Metalshop.cz

Boty na vysokém podpatku (http://www.blackstyle.cz)Boty na vysokém podpatku (http://www.blackstyle.cz)Boty na vysokém podpatku (http://www.blackstyle.cz)Boty na vysokém podpatku (http://www.blackstyle.cz)Boty na vysokém podpatku (http://www.blackstyle.cz)Boty na vysokém podpatku (http://www.blackstyle.cz)Boty na vysokém podpatku (http://www.blackstyle.cz)Boty na vysokém podpatku (http://www.blackstyle.cz)Boty na vysokém podpatku (http://www.blackstyle.cz)Boty na vysokém podpatku (http://www.blackstyle.cz)Boty na vysokém podpatku (http://www.blackstyle.cz)

Baví nás oblečení pro rockery, metalisty, punkery i emo fans.