21/3
Rockové mikiny - Kde vybrat tu pravou?

Rockové mikiny - Kde vybrat tu pravou?

21. března 2011 v 22.00, Rock

Zima je sice pomalu za námi, nyní ale přichází období, které je mezníkem mezi zimní bundou a kraťasy. V tomto čase vyrážíme ven pouze v mikině, tím pádem bychom se na nastávající dobu měli pořádně připravit.

Všechny zraky se teď upnou do regálů s pořádnými mikinami, tak proč si nevybrat nějaký rockový kousek hezky z pohodlí svého pokoje. Řeč je o nabídce obchodu Metalshop.cz, jenž nabízí tak obrovské množství nejrůznějších mikin, že v kamenném obchodě bychom se bez přehledu těžko zorientovali. Což je také důvod, proč jsme se v dnešní zprávě zaměřili především na mikiny, které jsou určeny rockovým fanouškům.

Rockové mikiny v obchodě Metalshop.cz nalezneš zde.

Rockové mikiny - Kde vybrat tu pravou? (http://www.blackstyle.cz) Rockové mikiny - Kde vybrat tu pravou? (http://www.blackstyle.cz)Rockové mikiny - Kde vybrat tu pravou? (http://www.blackstyle.cz)Rockové mikiny - Kde vybrat tu pravou? (http://www.blackstyle.cz)Rockové mikiny - Kde vybrat tu pravou? (http://www.blackstyle.cz)Rockové mikiny - Kde vybrat tu pravou? (http://www.blackstyle.cz)

Baví nás oblečení pro rockery, metalisty, punkery i emo fans.