21/2
Pyramidový pásek – opasek, který má styl

Pyramidový pásek – opasek, který má styl

21. února 2011 v 13.00, Metal, Punk, Rock

Pyramidový pásek je důležitým znakem každého punkáče a metalisty, na tom se jistě všichni shodneme. Kde však nakoupit kvalitní pásek s motivem pyramid? Metalshop.cz nabízí obrovské množství nejrůznějších pásků, takže si vybere opravdu každý.

Málokdo však ví, že pyramidové opasky nemusí být pouze dvou či třířadý. Výjimeční jedinci se poohlídnou například po pásku, který se chlubí pětiřadou pyramidou.

Svůj nový pyramidový opasek z shopu Metalshop.cz kupuj zde.

Pyramidový pásek – opasek, který má styl (http://www.blackstyle.cz)Pyramidový pásek – opasek, který má styl (http://www.blackstyle.cz)Pyramidový pásek – opasek, který má styl (http://www.blackstyle.cz)Pyramidový pásek – opasek, který má styl (http://www.blackstyle.cz)Pyramidový pásek – opasek, který má styl (http://www.blackstyle.cz)Pyramidový pásek – opasek, který má styl (http://www.blackstyle.cz)Pyramidový pásek – opasek, který má styl (http://www.blackstyle.cz)Pyramidový pásek – opasek, který má styl (http://www.blackstyle.cz)Pyramidový pásek – opasek, který má styl (http://www.blackstyle.cz)Pyramidový pásek – opasek, který má styl (http://www.blackstyle.cz)Pyramidový pásek – opasek, který má styl (http://www.blackstyle.cz)

Baví nás oblečení pro rockery, metalisty, punkery i emo fans.