28/1
Dámské korzety a korzetové šaty

Dámské korzety a korzetové šaty

28. ledna 2011 v 17.45, EMO, Gothic, Metal, Punk

Oblečení pro slečny na našem blogu poněkud zanedbáváme, proto se pokusíme v následující zprávě přinést tip na originální doplněk, který by neměl chybět v žádném Gothic či EMO šatníku.

Na mysli máme korzety a korzetové šaty, které patří mezi nejvyhledávanější topy, přičemž si představíme obchod, kde najdeme velký výběr tohoto zboží. Samozřejmě, že řeč bude o Metalshopu. Cena korzetů startuje na příjemných 390kč, takže není co řešit!

Rozmanitou nabídku korzetů a korzetových šatů naleznete na Metalshop.cz

Dámské korzety a korzetové šaty (http://www.blackstyle.cz)Dámské korzety a korzetové šaty (http://www.blackstyle.cz)Dámské korzety a korzetové šaty (http://www.blackstyle.cz)Dámské korzety a korzetové šaty (http://www.blackstyle.cz)Dámské korzety a korzetové šaty (http://www.blackstyle.cz)Dámské korzety a korzetové šaty (http://www.blackstyle.cz)Dámské korzety a korzetové šaty (http://www.blackstyle.cz)Dámské korzety a korzetové šaty (http://www.blackstyle.cz)Dámské korzety a korzetové šaty (http://www.blackstyle.cz)Dámské korzety a korzetové šaty (http://www.blackstyle.cz)Dámské korzety a korzetové šaty (http://www.blackstyle.cz)Dámské korzety a korzetové šaty (http://www.blackstyle.cz)

Baví nás oblečení pro rockery, metalisty, punkery i emo fans.