20/1
Rocková trička – trika pro fandy Rocku

Rocková trička – trika pro fandy Rocku

20. ledna 2011 v 18.45, Rock

Zarytého rockera bychom na ulici měli bez problémů poznat, takže je potřeba vyšperkovat své tělo různými motivy oblíbené rockové skupiny. Pro ty, jež nemají dost kuráže na tetování a přesto chtějí dát svému okolí vědět, jakou hudbu mají nejraději, tu jsou rocková trička z obchodu Metashop.cz!

Svého nového majitele si jistě najdou trička s potiskem Metallica, Pink Floyd, Jimi Hendrix, Kiss nebo AC/DC. Takové tričko na ulici, v klubu nebo na koncertě nikdo nepřehlédne. Udávej směr a dokaž, že ty víš, oč tu běží.

Rockové trika v mnoha variantách vybírej na Metalshop.cz

Rocková trička – trika pro fandy Rocku (http://www.blackstyle.cz)Rocková trička – trika pro fandy Rocku (http://www.blackstyle.cz)Rocková trička – trika pro fandy Rocku (http://www.blackstyle.cz)Rocková trička – trika pro fandy Rocku (http://www.blackstyle.cz)Rocková trička – trika pro fandy Rocku (http://www.blackstyle.cz)Rocková trička – trika pro fandy Rocku (http://www.blackstyle.cz)Rocková trička – trika pro fandy Rocku (http://www.blackstyle.cz)Rocková trička – trika pro fandy Rocku (http://www.blackstyle.cz)Rocková trička – trika pro fandy Rocku (http://www.blackstyle.cz)

Baví nás oblečení pro rockery, metalisty, punkery i emo fans.