10/1
Plakáty Kiss, Metallica a další / Vylepši svůj pokoj

Plakáty Kiss, Metallica a další / Vylepši svůj pokoj

10. ledna 2011 v 00.00, Ostatní

Jakmile někdo vstoupí do tvého pokoje, ihned mu musí být jasno, že nevstoupil jen do ledajaké místnosti. Obrovské plakáty na zdech jsou nutností každého rockera, metalisty a punkáče.

Vyzbroj svůj pokoj plakáty z Metalshop.cz. Na výběr máš z obrovského množství motivů, ať už mezi tvé oblíbence patří skupina Kiss, Metallica nebo si chceš na zeď pověsit hrdiny filmu Twilight.

Je libo plakát 100×140, 53×158 nebo 61×91? Všechny možné rozměry najdeš skladem, takže se neboj, že se ti plakát na určené místo nevejde. Problémem nejsou ani plakáty 3D.

Svůj plakát si jistě vybereš zde.

Plakáty Kiss, Metallica a další / Vylepši svůj pokoj (http://www.blackstyle.cz)Plakáty Kiss, Metallica a další / Vylepši svůj pokoj (http://www.blackstyle.cz)Plakáty Kiss, Metallica a další / Vylepši svůj pokoj (http://www.blackstyle.cz)Plakáty Kiss, Metallica a další / Vylepši svůj pokoj (http://www.blackstyle.cz)Plakáty Kiss, Metallica a další / Vylepši svůj pokoj (http://www.blackstyle.cz)Plakáty Kiss, Metallica a další / Vylepši svůj pokoj (http://www.blackstyle.cz)Plakáty Kiss, Metallica a další / Vylepši svůj pokoj (http://www.blackstyle.cz)Plakáty Kiss, Metallica a další / Vylepši svůj pokoj (http://www.blackstyle.cz)Plakáty Kiss, Metallica a další / Vylepši svůj pokoj (http://www.blackstyle.cz)

Baví nás oblečení pro rockery, metalisty, punkery i emo fans.