27/12
Boty Steel – punkový bestseller

Boty Steel – punkový bestseller

27. prosince 2010 v 14.15, Gothic, Metal, Obuv, Punk

Kdo by neznal boty značky Steel? Legendu, která se prodává již spoustu let a stala se takřka ikonou všech příznivců punku, můžete nakupovat na Metalshop.cz. V nabídce je velké množství různých stylů.

Samozřejmostí jsou pánské a dámské varianty, avšak nikoho snad nepřekvapí i možnost si pořídit 15 dírkové nebo zateplené provedení. Pokud ihned otvíráš peněženku a zjišťuješ, že toho v ní moc není, nezoufej! Boty Steel se v Metalshopu dají pořídit levně, začíná se na 1390 Kč!

Velkou nabídku obuvi Steel nalezneš zde.

Boty Steel – punkový bestseller (http://www.blackstyle.cz)Boty Steel – punkový bestseller (http://www.blackstyle.cz)Boty Steel – punkový bestseller (http://www.blackstyle.cz)Boty Steel – punkový bestseller (http://www.blackstyle.cz)Boty Steel – punkový bestseller (http://www.blackstyle.cz)Boty Steel – punkový bestseller (http://www.blackstyle.cz)Boty Steel – punkový bestseller (http://www.blackstyle.cz)Boty Steel – punkový bestseller (http://www.blackstyle.cz)Boty Steel – punkový bestseller (http://www.blackstyle.cz)Boty Steel – punkový bestseller (http://www.blackstyle.cz)

Baví nás oblečení pro rockery, metalisty, punkery i emo fans.