17/12
MetalShop.cz prodává nejen metalové oblečení

MetalShop.cz prodává nejen metalové oblečení

17. prosince 2010 v 16.30, Metal

Patříte mezi fanoušky tvrdé muziky? Bílé sportovní tenisky a upnuté svetry nepatří mezi Vaše nejoblíbenější kousky v šatníku? A říkáte si, že když móda, tak jedině ta metalová? Tak to budete patřit do skupiny lidí, kteří rádi nakupují, nebo budou rádi nakupovat, v největším českém metalovém obchodu online – www.metalshop.cz.

Nejen metalová móda

MetalShop.cz patří k zavedeným a uznávaným obchodům na českém trhu. Již řadu let nabízí pestrý výběr nejen metal oblečení a bot, ale také oblečení pro fandy rocku, punku či hardcoru. V nabídce metal shopu tak najdete světové značky metalového nebe Aderlass, Bioworld, CID, Emily The Strange, Metal Mulisha či Queen of Darkness.

MetalShop.cz prodává nejen metalové oblečení (http://www.blackstyle.cz)

Krom klasického metalového oblečení, triček a mikin s potisky kapel jako AC/DC, Iron Maiden, Ozzy Osbourne či Slipknot, můžete online nakoupit i čepice, bundy, kilty, opasky a dokonce i polštáře a bytové dekorace. Prostě vše pro metal, na jednom místě.

Kvalita versus cena

Pokud je vašim primárním cílem koupit levné metalové oblečení za každou cenu, možná na www.metalshop.cz nepochodíte. Ne že by nebyl tento metalový obchod schopen nabídnout levné oblečení a boty, ale zaměřuje se především na originální a kvalitní značky, které vždy něco stojí. Ano, existují metalové obchody, které se pyšní sloganem nejlevnější, ale často tomu také odpovídá sortiment a nabízené služby. Věřte, že MetalShop je store, který nabízí kvalitu za rozumnou cenu.

MetalShop.cz prodává nejen metalové oblečení (http://www.blackstyle.cz)

Metal Shop – Praha, Brno, Ostrava?

Možnou nevýhodou může být pro někoho absence kamenné pobočky obchodu. Ten nenajdete ani v Praze, ani v Brně, ani v Ostravě. Své objednávky si sice můžete vyzvednout v partnerském obchodu v Třinci, ale pořád se jedná o obchod, který je pro mnohé metalové fandy z ruky.

Metal a metalová móda nestárnou, skoro se chce říct, že je věčná, stejně jako metalová hudba. Pokud tedy máte chuť a čas, podívejte se na www.metalshop.cz, třeba Vás něco zaujme.

MetalShop.cz je rozhodně náš redakční tip!

Baví nás oblečení pro rockery, metalisty, punkery i emo fans.