12/1
Core Shop – obchod se skate a ska módou

Core Shop – obchod se skate a ska módou

12. ledna 2011 v 00.00, Doplňky, Gothic, Metal, Obchody, Oblečení, Obuv, Punk, Rock

Hledáš kvalitní skate a ska oblečení? Zajímá tě nejnovější skate móda? Sháníš obchod, ve kterém bys rozumně ulevil své plné peněžence. Máme pro tebe tip, jímž je obchod Coreshop.cz

Core Shop je obchod, který ti nabídne nejnovější kousky v oblasti ska a skate oblečení, takže bude jistě cílem mnoha punkáčů, rockerůmetalistů. V nabídce najdeš světoznámé značky, mezi nejvýznamnější patří DC, Iron Fist, Funstorm, Circa, Independent a Metal Mulisha.

Pokud potřebuješ nové skate boty, trika, mikiny, kšiltovky, nebo cokoliv jiné, jednoduše navštiv Coreshop.cz

Core Shop – obchod se skate a ska módou (http://www.blackstyle.cz)Core Shop – obchod se skate a ska módou (http://www.blackstyle.cz)Core Shop – obchod se skate a ska módou (http://www.blackstyle.cz)Core Shop – obchod se skate a ska módou (http://www.blackstyle.cz)Core Shop – obchod se skate a ska módou (http://www.blackstyle.cz)Core Shop – obchod se skate a ska módou (http://www.blackstyle.cz)Core Shop – obchod se skate a ska módou (http://www.blackstyle.cz)Core Shop – obchod se skate a ska módou (http://www.blackstyle.cz)Core Shop – obchod se skate a ska módou (http://www.blackstyle.cz)Core Shop – obchod se skate a ska módou (http://www.blackstyle.cz)Core Shop – obchod se skate a ska módou (http://www.blackstyle.cz)

zdroj: coreshop.cz

Baví nás oblečení pro rockery, metalisty, punkery i emo fans.